Заказчик
1950 EUR

Angajam personal hotelier - Luxury hotels and resorts 5 stele

1950 EUR
  • id:358
Pentru un lanț hotelier este nevoie de personal de deservire.

Vârsta până la 55 de ani.

Atribuții: curățenie în camere, spălătorie.

Rezistență la efort fizic.
Atitudine pozitivă, amabilitate, toleranță, calm.
Spirit de observație și atenție la detalii.
Flexibilitate, acceptarea responsabilității.
Toleranță la stres
Bună organizare și capacitate de conducere

Program: 8-10 ore pe zi
Salariu 11,5 - 13 euro pe oră

Lanțuri hoteliere în Franța, Germania, Italia - Luxury hotels and resorts 5 stele

Contract direct cu angajatorul
Sprijin pe tot parcursul procesului de recrutare, selecție, plasare și angajare
Echipă profesionistă, motivată, unită și energică
Posibilitate de prelungire a contractului
Creștere și dezvoltare profesională

Se asigură 3 mese pe zi în mod gratuit
Cazare în condiții foarte bune.

Primă de Crăciun de 50-80% din valoarea salariului.
Asigurare medicală gratuită.

Lasă o aplicație, descrie experiența ta sau adaugă CV-ul tău.
Aplicația dvs. va fi analizată și veți fi contactat.
  • Париж
  • Разовый заказ
  • 31.08.2023 в 19:39
  • до 14.09.2023
  • Просмотров: 1322

Заявок *

Зарегистрируйтесь или войдите для просмотра.

Наверх