Cliente
1800 EUR

Este nevoie de angajați pentru producția de produse de panificație.

1800 EUR
  • id:153
Compania produce pâine și produse de panificație, prăjituri și produse de patiserie.

Cerințe: Femei, bărbați, cupluri căsătorite. Vârsta: 18-60 de ani.

Atribuții:
- Supravegherea funcționării mașinilor de producție;
- Controlul vizual al calității pâinii gata preparate;
- Selectarea produselor respinse cu defecte (dacă este cazul);
- Sigilarea automată a ambalajelor, aplicarea de autocolante, etichete cu ajutorul unui instrument;
- Sortarea, ambalarea și plasarea produselor în ambalaje speciale;
- Marcarea datelor de fabricație și a datelor de expirare, scanarea codurilor de bare;
- Împachetarea și încărcarea pentru expediere.

Majoritatea proceselor sunt realizate de mașini care taie și sortează automat produsele (producția este, de asemenea, mecanizată).

Program: ture de zi stabile (fără ture de noapte); de luni până vineri.

Tarif orar: începând de la 11€/h. + 10% la tariful orar (sâmbăta, în zilele lucrătoare)
Postul vacant este gratuit.
Atribuții:

Cazare: Chiria va fi plătită de angajator. Mai multe camere cu o bucătărie complet echipată, mai multe facilități sanitare comune + spălătorie cu uscător; se oferă apă caldă, wi-fi + aparate de uz casnic, veselă și lenjerie; camere pentru 3 persoane, cuplurile sunt cazate în camere separate.
Utilitățile sunt deduse din salariu - 70 €/lună.

Lăsați cererea dumneavoastră.
Cererea dumneavoastră va fi analizată în scurt timp.

1. Înregistrați-vă la
2. Selectați un loc de muncă vacant
3 Depuneți o cerere.
  • Paris
  • Pedido único
  • 09.01.2023 в 19:15
  • hasta las 26.04.2023
  • Vistas: 3189

Aplicaciones *

Registro o entrar para ver.

Por encima de