Cliente
2000 EUR

Angajați pentru ambalare în depozitul de ceai

2000 EUR
  • id:388
Locul de muncă: Franța, Toulouse

Atribuții:
- Ambalarea ceaiului în conformitate cu cerințele companiei
- Controlul calității ambalării și pregătirea mărfii pentru expediere
- Organizarea și menținerea ordinii în depozit
- Respectarea tuturor politicilor și procedurilor de sănătate și siguranță

Cerințe:
- Experiența ca ambalator în depozit ar fi un avantaj, dar nu este esențială.
- Competențe de bază în utilizarea calculatorului (pentru ținerea evidenței)
- Abilități de comunicare și de lucru în echipă - Disponibilitate de a lucra fizic și de a ridica greutăți mari
- Cunoașterea limbii franceze la un nivel de bază va constitui un avantaj

Condiții:
- Salariu competitiv
- Program de lucru în funcție de nevoile companiei
- Beneficii oficiale de angajare și sociale
- Posibilitatea de creștere în carieră și de formare profesională

Camerele sunt împărțite de 2-3 persoane.
Cuplurilor li se alocă camere separate pentru două persoane.
Locuință 300 euro

Salariu orar - 12,5 €/h.

Locul de muncă vacant este gratuit.

Lăsați aplicațiile dumneavoastră, dacă aveți un CV vă rugăm să îl atașați.
  • Pedido único
  • 30.09.2023 в 19:52
  • Vistas: 778

Aplicaciones *

Registro o entrar para ver.

Por encima de