Client
2100 EUR

Nevoie de angajați pentru producția de produse alimentare dietetice

2100 EUR
  • id:505
Nevoie de angajați pentru producția de produse alimentare dietetice (69001)

Atribuții:

Ambalarea produselor finite în cutii de carton.
Revizuirea și controlul calității.
Efectuarea lucrărilor de asamblare și ambalare conform standardelor companiei.

Condiții:

Remunerarea muncii: 13,5 euro pe oră.
Program de lucru: 5-6 zile pe săptămână, 8-10 ore pe zi.
Masa la producție este asigurată gratuit o dată pe zi.
Cazare:

Asigurată de către angajator.
Cazare pentru 2-4 persoane într-o cameră.
Cuplurile au la dispoziție camere separate.

Despre companie:
Lyon (69001).

Societate de producție înființată în 2009, care activează în sectorul produselor dietetice și naturale. De asemenea, se regăsește și în sectoarele Suplimente alimentare. Locația sa este Lyon, Franța.

Compania, înființată în 2004 și specializată în produse de îngrijire a pielii, invită noi angajați pentru a lucra la ambalarea produselor finite în Lyon (69001).

Căutăm angajați responsabili și harnici, gata să se alăture echipei noastre prietenoase. Dacă îndepliniți cerințele și sunteți gata să vă alăturați echipei noastre, vă invităm să aplicați pentru postul de muncă
  • Lyon
  • Unică comanda
  • 30.12.2023 в 12:21
  • Până la 13.01.2024
  • Vizualizări : 891

Dacă sunteți interesat(ă) de postul vacant, lăsați-ne candidatura dumneavoastră.

Cereri *

Înregistraţi-vă sau intrați pentru a vizualiza.

Sus