Заказчик
2450 EUR

Căutăm angajați pentru un depozit de îmbrăcăminte.

2450 EUR
  • id:235
partner
Lucrează 8-10 ore, 5-6 zile pe săptămână. Reciclare la cerere, plată suplimentară.

Salariu între 2.450 și 3.500 de euro (cu ore suplimentare) pe lună.
Contract CDD.
În apropiere de Paris.
Departament: Île-de-France
Oferta de angajare este gratuită, fără comisioane ascunse.

Atribuții:
- sortarea hainelor.
- punere în cutii
- etichetare
- primirea și distribuirea prin scanner;

Munca în 2 schimburi, fără nopți nedormite.

Nu sunt necesare cunoștințe de limba franceză sau experiență, dar un stagiar vă va învăța (există un supervizor).

Cazare în apartamente cu 1-2 camere de 2 persoane pe cameră. Se plătește separat.

Oportunități de dezvoltare a carierei
Asistență pentru locuință.

Călătorie la locul de muncă pe cheltuiala angajatorului.
Dacă aveți un CV, vă rugăm să îl atașați la cererea dumneavoastră.

Le oferim angajaților noștri un salariu stabil și condiții bune de trai, precum și oportunități de formare și dezvoltare în domeniu.

Vă rugăm să lăsați candidatura dumneavoastră dacă sunteți interesat.
Așteptăm cu nerăbdare să ne contactați!
partner
  • Разовый заказ
  • Просмотров: 2446

Заявок *

Зарегистрируйтесь или войдите для просмотра.

partner
partner

Наверх