Заказчик
2400 EUR

Angajat al unei fabrici de produse de cofetărie din Paris.

2400 EUR
  • id:825
partner
Angajat al unei fabrici de produse de cofetărie din Franța.

Căutăm angajați talentați pentru fabrica noastră de produse de cofetărie, pentru a lucra în compania noastră prestigioasă din Franța.
Suntem lideri în producerea și distribuirea produselor de cofetărie de înaltă calitate și căutăm profesioniști energici care să se alăture echipei noastre.

Munca este ușoară, se oferă instrucțiuni și prezentarea locului de muncă.

Cerințe:
Bărbați, femei și cupluri cu vârste cuprinse între 18 și 60 de ani;

Cunoașterea limbii nu este necesară, dar constituie un avantaj;

Experiența de lucru într-o fabrică de produse de cofetărie sau într-un domeniu similar constituie un avantaj.

Cunoașterea și înțelegerea procesului de producție de produse de cofetărie, inclusiv procesele de amestecare, coacere și decorare a produselor, constituie un avantaj.

Abilitatea de a lucra cu echipamente și instrumente de cofetărie constituie un avantaj.
Atenție la detalii și capacitatea de a urma rețetele și instrucțiunile.

Cunoașterea limbii franceze constituie un avantaj.

Salariu:
de la 12-15 euro pe oră.

Program de lucru:
5-6 zile pe săptămână;
8 ore obligatoriu, se poate lucra 10-12 ore.

Cazare:
se oferă cazare cu toate facilitățile;
camere cu 2-3 persoane;

posibilitate de cameră separată pentru cupluri;
cazare confortabilă, apă caldă, paturi comode, bucătărie, wi-fi, electrocasnice, mașini de spălat.

Responsabilități:
Ambalarea produselor finite (batoane, ciocolate, bomboane);
etichetarea produselor;
lucrul pe linia de asamblare;
Pregătirea și amestecarea ingredientelor conform rețetelor pentru producția de produse de cofetărie;

Operarea echipamentelor de cofetărie, cum ar fi mixerele, cuptoarele, formele de copt și altele;
Modelarea, tăierea, decorarea și ambalarea produselor de cofetărie;

Respectarea strictă a standardelor sanitare și de igienă în timpul lucrului cu produsele alimentare;

Controlul calității produselor și eliminarea celor care nu corespund standardelor;
Menținerea curățeniei și ordinii la locul de muncă și respectarea regulilor de siguranță.

Oferim:
mai multe procese de lucru, de la ambalator la tehnologist de producție;

Salariu competitiv și sistem de premiere;
Dezvoltarea abilităților profesionale și oportunități de avansare în carieră;

Loc de muncă stabil într-o companie modernă și inovatoare.
partner
  • Постоянная работа
  • Просмотров: 1352

Заявок *

Зарегистрируйтесь или войдите для просмотра.

partner
partner

Наверх