Заказчик
2000 EUR

CĂUTĂM ANGAJAȚI PENTRU O FABRICĂ DE DULCIURI

2000 EUR
  • id:364
Este nevoie de muncitori pe o linie automată de ambalare a produselor de cofetărie într-o fabrică.
Se cere:
Bărbați, femei, cupluri căsătorite.
Vârsta până la 55 de ani.
Cunoașterea limbii nu este necesară.
Atribuții:
-controlul calității produselor de ciocolată;
-Ambalarea produselor, turnarea de pastă în borcane;
️ -Închiderea și sigilarea ambalajelor;
- Etichetarea autocolantelor, scanarea codurilor;
- Etichetarea datei de producție;
- Verificarea ambalajelor produselor și a datelor de expirare.
Program:
Luni - Vineri.
Schimburi de 10 ore.
Sâmbătă ture de 8 ore.
Sunt posibile ore suplimentare.
Ore pe lună: 200-240 (inclusiv orele suplimentare).
Remunerație pentru muncă:
De luni până vineri - 11,5 €/oră,
Sâmbătă - 15 €/oră.
Salariu pe lună: de la 1900 €, cu bonus - 2300 €/lună.
Plata salariului pe data de 15 a lunii.
Cazare:
Hostel pus la dispoziție de companie, în apropierea locului de muncă.
Până la 4 persoane pe cameră, cuplurile stau câte 2 persoane. Plata este de 160 €/lună.
Lasă aplicația ta, a avea un CV ar fi un avantaj.
Dacă nu aveți un CV, vă rugăm să descrieți experiența de muncă.
Cererea dvs. va fi analizată și veți fi contactat.
  • Paris
  • Постоянная работа
  • 03.09.2023 в 19:24
  • до 17.09.2023
  • Просмотров: 1855

Заявок *

Зарегистрируйтесь или войдите для просмотра.

Наверх